Modernizácia telocvične ZŠ O zlom stave palubovky v telocvični vedel každý, kto tam pravidelne chodil. Povrchový náter bol po vyše dvoch desaťročiach tak opotrebovaný, že už nevyhovoval požiadavkám. Sme radi, že s podporou Rodičovskej rady pri ZŠ s MŠ a tých, ktorí prispeli 2% z daní, sme mohli vymeniť najviac poškodené časti palubovky, odstrániť starý náter, vybrúsiť a nanovo natrieť celú plochu. Obnovená telocvičňa je otvorená po jarných prázdninách pre všetkých, ktorí majú záujerm vymeniť sedenie pri počítači, televízore alebo na gauči za aktívny pohyb a lepšiu náladu.