Projekty, do ktorých sa škola zapojila

Zelená škola    viac >>

Hlavným cieľom je získať prehľad o vplyvoch prevádzky školy na životné prostredie, nájsť spôsob, metódy a prostriedky na zmenu, zlepšenie a skrášlenie nášho životného prostredia - školy a okolia.

Jazykové laboratórium
V mesiacoch september až december 2009 bola naša škola realizátorom projektu POPROČ A TRADÍCIE s podporou Ministerstva školstva SR v rámci programu „Jazykové laboratória 2009“..

Pomôž svojej škole a chráň prírodu

Školské ovocie Školské ovocie
Naša škola je zapojená aj do programu na podporu spotreby ovocia a zeleniny pre deti MŠ a žiakov ZŠ, stravujúcich sa v školskej jedálni a to formou podávania 100%-ných štiav v príchutiach jablko a jablko-mrkva, minimálne 1x v týždni.
Bezpečnosť na škole s pohľadu žiakov Bezpečnosť na škole z pohľadu žiakov.    viac >>
Otvorená škola Otvorená škola.....   viac >>
Zdravá škola Škola podporujúca zdravie.....   viac >>
Mliečny program Mliečny program
Už tradične sa zapájame do podpory zdravia na našej škole mliečnymi desiatami.
Žiakom ponúkame v rámci desiatovej prestávky rôzne druhy mlieka a jogurtov.

Detský čin roka Detský čin roka    viac >>
Škola svojou účasťou v projekte Detský čin roka 2009 podporila rodiny a inštitúcie , ktoré sa starajú o znevýhodnené deti.